Počítačové školení

Poskytuji vzdělávací a kvalifikační kurzy s obsahem výuky zaměřeným na praktické využití počítačů a IT technologií v praxi. Pomáhám a učím lidi, jak efektivně počítače využít k činnostem, které jim usnadní a zrychlí práci. To, co mě na vyučování baví, je možnost předat získanou dovednost dál někomu, kdo ji využije a komu pomůže.

Pořádám otevřené kurzy v naší učebně. Termíny kurzů vypisuji v pravidelných intervalech a vždy je možné se přihlásit do konkrétního termínu kurzu.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle pozice

Příprava na pohovor Excel

Volná místa
42 % (ušetříte 550,00 Kč) Sleva:
750,00 Kč Cena: 
Logistika Administrativa Finance Manažeři a obchodníci Živnostníci Podnikatelé

Kurz je určen všem uchazečům o zaměstnání, kteří v rámci přijímacího pohovoru mají prezentovat své znalosti programu MS Excel. Zaměřuje se na nejdůležitější nástroje programu Excel a jejich typické použití v rámci kancelářské, administrativní a manažerské práce. Otevřený kurz pro širokou veřejnost. Školení probíhá na vámi přineseném notebooku. 

Zpracování textů na počítači

Volná místa
42 % (ušetříte 550,00 Kč) Sleva:
750,00 Kč Cena: 
Logistika Administrativa Finance Manažeři a obchodníci Personalisté Živnostníci Podnikatelé

Kurz je určen uživatelů textového editoru Word, kteří si chtějí osvojit pokročilejší nástroje pro práci s rozsáhlými dokumenty, typické při použití aplikace v rámci kancelářské, administrativní a manažerské práce. Otevřený kurz pro širokou veřejnost. Školení probíhá na vámi přineseném notebooku.

Tvorba WWW v redakčním systému WordPress

Volná místa
1 800,00 Kč Cena: 
Manažeři a obchodníci Živnostníci Podnikatelé

Kurz je určen pro všechny, kteří se chystají využít pro tvorbu a správu www stránek zdarma distribuovaný redakční systém WordPress. Kurz seznámí účastníky s instalací WordPressu, použitím přehledného správcovského rozhraní, naučí vkládat a formátovat obsah stránek - texty, články, obrázky a videa.

Individuální konzultace, školení (60 minut)

Volné termíny
400,00 Kč Cena: 

Potřebujete se na počítači naučit konkrétní dovednost a nevíte si rady? Nabízím Vám individuální školení, doučování, konzultace práce na počítači. Cena za 1 hodinu.

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

500,00 Kč Cena: 

Lámete si hlavu, čím obdarovat své blízké k svátku, narozeninám, vánocům, výročí nebo jen tak pro radost. Potěšte své blízké dárkem praktickým a přínosným - darujte individuální počítačové školení. Dárkové poukazy na školení jsou dostupné po celý rok!

Aktuální leták ke stažení

Aktuální leták s nabídkou počítačových kurzů na II. pololetí roku 2019 ke stažení po kliknutí na obrázek.

Zákaznický účet

BONUS pro Vás

Praktické videonávody, zajímavé články a další bonusy pro Vás.

Reklama